Te8 The One Chiangmai Pool View Facing The Large Swimming Pool Community 3 Minutes Walk To Central Festival Chiang Mai

( ex. The One E Pool View Facing The Large Swimming Pool Community 3 Minutes Walk To Central Festival )
Chiang Mai
Te8 The One Chiangmai Pool View Facing The Large Swimming Pool Community 3 Minutes Walk To Festival * Chiang Mai
8.8 Fantastisch
5 beoordelingen

Te8 The One Chiangmai Pool View Facing The Large Swimming Pool Community 3 Minutes Walk To Central Festival Chiang Mai

The One Chiang Mai Condo E8, Chiang Mai, Thailand Kaart weergeven
Te8 The One Chiangmai Pool View Facing The Large Swimming Pool Community 3 Minutes Walk To Central Festival Chiang Mai appartement van 50 m² heeft een terras en ligt op afstand van 3 km van de Wat Chet Yot. Daarnaast biedt het appartement uitzicht op het zwembad en ontspanning voor de gasten met een stoomcabine.
Dit 2-slaapkamer appartement heeft een eersteklas ligging op 3 km van Chiang Mai treinstation. De 2-badkamer accommodatie is binnen 10 minuten rijden de Anantara Spa. Te8 The One Chiangmai Pool View Facing The Large Swimming Pool Community 3 Minutes Walk To Central Festival appartementen liggen op 6 km van het Nong Buak Hard openbaar park.
Het appartement is uitgerust met een balkon en een eetgedeelte en biedt moderne faciliteiten zoals een flatscreen TV met satellietzenders voor een aangenamer verblijf. De accommodatie heeft een douche voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.
Naast self-catering voorzieningen zoals een keuken, biedt Te8 The One Chiangmai Pool View Facing The Large Swimming Pool Community 3 Minutes Walk To Central Festival appartement gasten een eetgedeelte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten. Voor fitnessliefhebbers zijn er fitnesslessen.
+ Meer - Minder
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Spa en ontspanning
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Chiang Mai
Bezienswaardigheden
  • Chang Puak-poort - 3,9 km
  • Nachtbazaar Chiang Mai - 3,5 km
  • Tha Pae-poort - 3,8 km
  • Warorat Market - 3 km
  • Chedi Luang Temple - 4,4 km
  • Poort van Chiang Mai - 4,6 km
  • Wat Phra Singh - 4,8 km
Luchthavens
  • Luchthaven Chiang Mai - 12 km
Treinstations
  • Chiang Mai Treinstation - 3,1 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Lift
  • Rookdetectors
  • Keycard toegang

Eten

  • Gedeelde keuken
  • Elektrische waterkoker
  • Buiten eethoek
  • Picknickplaats/ Tafels

Sport en recreatie

  • Dompelbad
  • Ligstoelen
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Stoomcabine
  • Fitnesscentrum
  • Ondiep gedeelte

Diensten

  • Huishouding

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen
  • Waterglijbanen
  • Kinderspeelruimte
  • Speelzaal
  • Parketvloer
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Sportactiviteiten
  • Spa en ontspanning
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning

Voorwaarden

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: van 11:00 tot 12:00
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Di 20 Oct
Woe 21 Oct
Gasten
Hotels in Chiang Mai aan het zoeken